YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Küp Not Nedir?
Matbaa - Mart 01

Küp Not Nedir?

Küp Not Nedir?

01 Mart - Matbaa | 16 |

KÜP NOT NEDİR? KULLANIM ALANLARI NELERDİR?

Küp notlar firmaların uzun süreli tanıtımının gerçekleştirilmesinde ve müşterileri ile aralarındaki bağı sağlamlaştırıcı, iç yapraklarındaki firma bilgileri ile firmalara kolay ulaşım imkanı sunan tanıtım ürünleridir. Ebat, amaç ve kullanım özelleriyle farklı standartlarda üretilebilen bloknotlar, firma reklam-tanıtım-prodüksiyon ürünü olarak büyük öneme sahip tanıtım araçlarıdır.
 

KÜP BLOKNOT ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Adını, en+boy+yükseklik eşitliğinden alır. Kare ebatlarda, 8*8 cm-9*9 cm-10*10 cm 1. Hamur kağıda ofset baskılı olarak üretilmektedirler. Üst taraftan elastik tutkal kullanılarak bir arada durmaları sağlanmaktadır. Firma logosu, tanıtım spotu adres ve telefonlar basılarak müşterinizin her an sizi hatırlaması sağlanarak, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.

UNUTMAYIN KARTI NEDİR?

Desen ve renkleriyle çeşit çeşit olan “Unutmayın Kartları” müşterilere promosyon ürün olarak verilebilecek etkili bir üründür. Masa üzerinde kullanılarak, uzun süreli reklam aracı olarak da değerlendirilebilmektedir. Ebatları değişkenlik gösteren bu kartlarda Amerikan Bristol kağıdı kullanılır.

KÜP BLOKNOT ÖLÇÜLERİ VE KAĞIT ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

 • Küp Bloknot sayfaları 8*8 cm ölçülerindedir.
 • Kutu içi 500 yaprak
 • Kutu 300 gr Amerikan Bristol-4 renk baskılı
 • İç kağıt 80 gr 1. Hamur
 • Kutu yüksekliği 5 cm

  BLOG

  Dijital Reklam Ajanslarının
  İhtiyaçları Blogumuzda

  Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.