YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Fibermark (Megalight) Nedir?
Açık Hava - Mart 17

Fibermark (Megalight) Nedir?

Fibermark (Megalight) Nedir?

17 Mart - Açık Hava | 30 |

Fibermark (Megalight) Nedir?

 

Megalight, gün boyu etkin bir reklam mecrası olan, büyük ebatlı ve ışıklı reklamlardır. Tasarımından dolayı yağmur, nem gibi olumsuz hava koşullarından afişin deforme olmasını önler. Baskıda kullanılan kağıt ve boya malzemesine göre farklılık gösterirler. Baskıda kullanılmakta olan kağıtlardan biride fiber megalight kağıtıdır. Üretim kalitesi oldukça yüksek bir kağıt türüdür.

 

Reklam gelirleri reklam sektörü geliştikçe artmaktadır. Bunun nedeni olarak çoğalan ürün fazlalığı ve markaların kendi ürünlerini ön plana çıkarma çabaları olarak gösterilebilir.

 

megalight

 

Bu da markaların daha fazla kişiye erişme ihtiyacını ortaya çıkarır. Megaliht bu anlamda markaların olmak isteyecekleri bir mecra olarak karşımıza çıkmaktadır.

Megalightlarda kullanılan kağıtlar oldukça kalitelidir. Bazen gıda ambalajlarında da bu kağıt kullanılmaktadır. Nem yapmayan ısıya dayanıklı olması en önemli tercih sebebidir. Yapılan baskılar uzun süre beklese bile ilk gün ki kalitesini kaybetmez.

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.