YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Amerikan Servisi Nedir?
Tasarım - Mart 06

Amerikan Servisi Nedir?

Amerikan Servisi Nedir?

06 Mart - Tasarım | 17 |

Amerikan Servisi Nedir?

Amerikan servisi masalarınızda şık bir görüntü yakalayarak  görsel sunumu güzelleştirmektedir. Tamamen zevkinize göre desenli kağıt ve gramajlarda özel ve düz kesimli olarak tercih edebilirsiniz.

Çoğunlukla Cafe, Restaurant gibi yerlerde kullanılmaktadır. Gerek sunum açısından gerekse kişilerin firma hakkında bilgi edinebilmesi için yararlı ve etklili bir üründür.

Amerikan Servisi Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?

Amerikan servisi genellikle yemek masalarında, tabak altında sunum için kullanılan bir üründür. Bir nevi örtüye gerek kalmadan masaların temizliği ve hijyeni için kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede temizlikle uğraşmadan aile sıcaklığı ve dostlukların paylaşıldığı sofralarda daha çok sohbet ederek sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Size son olarak düşen görev ise zevkinize göre tercih ettiğiniz Amerikan servisiyle sofralarınızda yemek yemenin keyfine varmak olacaktır.

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.