YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Magnet Nedir?
Tasarım - Mart 01

Magnet Nedir?

Magnet Nedir?

01 Mart - Tasarım | 20 |

Magnet Nedir?

Diğer firmalardan farklı olmanız ve rakiplerin önüne geçebilmeniz rekabet ortamında çok önemlidir. Magnet mıknatıs müşteriye ulaşmada, ve akılda kalıcı olması açısından iyi bir reklam aracıdır. Magnetler firmanızın bilgilerini taşıdığı için ihtiyaç halinde müşteriniz hemen size yönelebilmektedir. Bu da firmanızın rakiplerinizden bir adım önde olmasını sağlar.

Magnet Matbaa Basımı

Magnetin yapımında farklı malzemeler kullanılabilmektedir. Arka kısmında metal objelere yapışmasını sağlayan mıknatıs bulunur. Hem dekoratif hem de reklam amacıyla kullanılmaktadır.

Firmalar kendi reklamını yapabilmesi için genellikle magnetleri promosyon olarak dağıtmaktadır. Magnet baskıda genellikle 270 kuşe kağıdı kullanılır ancak aslında 300 gram Amerika Bristol ile basılan magnetlerin kalitesi ve şıklığı daha ön plandadır. Tasarımı önce bilgisayar ortamında hazırlanır ve sonrasında baskıya verilir.

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.