YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Paket Clp Pano Nedir?
Açık Hava - Mart 02

Paket Clp Pano Nedir?

Paket Clp Pano Nedir?

02 Mart - Açık Hava | 17 |

Standart Raket Panolarda görsel alan 115x175cm’dir. Bu ölçüler hareketli görselleri olan Raket Panolarda değişebilir. Özel çekilmiş alüminyum profillerden oluşan ana gövde ve elektrostatik boyama yöntemiyle dış etkenlerden en az hasar görecek şekilde üretilmektedir.

camlar kırıldığı zaman çevresine en az zarar verecek şekilde, temperli veya lamine cam olup ayrıca güvenlik filmi ile de koruma altında kalabilmelidir. Yoğun insan trafiğinde bulunan bu panolar kaçak akım rölesi ile olası bir elektrik çarpmasının tedbiri alınmıştır.

Klasik sabit afişli Raket Panolar dışında görselleri yukarı ve aşağı doğru hareket eden ve 3 görselin değişmesiyle daha da dikkat çeken hareketli CLP modelleride gün geçtikçe açık hava/ outdoor reklamcılığının vazgeçilmez ürünlerinden biri olmuştur.

Çift taraflı ve tek taraflı senekçekleriyle ve içerden aydınlatmasıyla 24 saat verilmek istenen mesajı en etkili şekilde ulaşılmak istenen hedef kitleye ulaştırmaktadır.

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.