YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
İnsert ve Föy Çalışmaları
Matbaa - Şubat 26

İnsert ve Föy Çalışmaları

İnsert ve Föy Çalışmaları

26 Şubat - Matbaa | 31 |

 

Markaların kendilerini tanıtma süreçlerinde pek çok mecrada bulunma ihtiyaçları olduğunun farkındayız. Kampanya, indirim uygulamaları ve firma bilgilerini duyurmak ve hedef kitleyi bilgilendirmek için yayınlanan bu çalışmaların, bilinirliği arttırdığını biliyoruz. Markalar için hazırladığımız bu inovatif ve yaratıcı tasarımlar ile tanıtımlarda bir adım önde olacaksınız.

 

INSERT VE FÖY ÇALIŞMALARI NASIL OLMALI?
 

insert tasarımı

 

HIZLI ETKİLEŞİM ALMALI

Ürün veya hizmetlere ait bilgilerin paylaşılmasında föy ve insert tercih edilmesinin sebeplerinden biri daha fazla bilgiye görseller ile yer verilebilmesidir. En vurucu görseller kullanılarak, devamında web sitesine yönlendirme yapılmalıdır.

 

YARATICI ÇALIŞMALAR HAZIRLANMALI 

Yaratıcı föy çalışmaları, standart tasarımlardan sıyrılıp rakip ve sektördeki benzer işlerden ayrılmalıdır. Çalışmayı inceleyen kişilerin tek seferlik incelemesini değil, saklayarak örnek gösterebileceği tasarımlar hazırlanmalıdır.

 

UYGUN MALİYETTE OLMALI

Katalog tasarımları basım ve dağıtım maliyetleri ile bütçe dostu olmayabilir. Ancak föy tasarımları hızlı hazırlanması ve vurucu olması nedeni ile sıkça tercih edilir. Bu yüzden çalışmalar hazırlanırken bütçe hesaplaması yapılması büyük önem taşır.

 

broşür tasarımı

 

NEDEN INSERT VE FÖY TERCİH EDİLMELİDİR?

 

 • Fuar organizasyonlarında hızlı,
 • Küçük ama etkili,
 • Daha az maliyetli,
 • İçeriği kısa ve okunabilir olmasından dolayı tercih edilmektedir.

 

FÖY VE INSERT ÇALIŞMA ÇEŞİTLERİ

 • A4 ebadında tek sayfa
 • A4 ebadında tek veya iki kırımlı
 • A3 ebadında ortadan tek kırımlı
 • Üç veya dört A4’ün birleşiminden ve kırımlı
 • En çok tercih edilen çalışma çeşitleri yukarıda olduğu gibidir.

Özel tasarım çalışmalarına da cevap verebilmekteyiz.

 

TASARIM SÜRECİNDE FÖY VE INSERT


HEDEF KİTLE

Firmanızın hedef kitlesini sizler için araştırır, insert ve föy çalışmalarını bu doğrultuda hazırlarız. Sektörünüzdeki benzer çalışmaları inceler, doğru model için örnekler sunarız. Karar verilen model için çalışmalara başlarız.

 

İÇERİKLERİN HAZIRLANMASI

Insert ve föy tasarımı için hazırlanacak içeriklerin durumuna göre planımızı belirleriz. İçerikler hazır ise süreç için daha hızlı aksiyon alabiliriz. Hazır değiller ise tedarik sürecini başlatırız. Metin çalışmalarını hazırladıktan sonra onay için sizlere sunulur. Görseller için ise 3 seçenek sunulur;

Tasarımlarda kullanılacak görseller için profesyonel çekim yapabiliriz.

İmaj bankalarından istediğiniz görseller seçilir ve lisanslandırabiliriz.

Elinizdeki görsellerin ren ve ışık ayarlamalarını yaparak kullanabilir yada uygun olmadığı hakkında geri dönüşte bulunabiliriz.

 

insert tasarımı

 

UYGULAMA

Tüm süreci hazırlanan çalışmanın konsept ve boyut seçimlerinden sonra tasarım süreci başlatılır ve sizlere bilgi aktarılır. Onayınız doğrultusunda baskı aşamasına geçilir.

 

BASKI

Baskı için onayınız ile çözüm ortağımız olan matbaamıza göndererek çalışmayı son aşamaya taşırız.

 

INSERT VE FÖY ÇALIŞMASININ FİYATLANDIRMASI

Şirketiniz için en uygun fiyat teklifini çalışmanın tüm detayları göz önüne alınarak hesaplanır ve sizlere fiyat teklifi sunulabilir. Insert ve föy çalışmaları hizmetimizden faydalanmak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır.

  BLOG

  Dijital Reklam Ajanslarının
  İhtiyaçları Blogumuzda

  Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.