YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Antetli Kağıt Nedir?
Prodüksiyon - Mart 01

Antetli Kağıt Nedir?

Antetli Kağıt Nedir?

01 Mart - Prodüksiyon | 14 |

ANTETLİ KAĞIT NEDİR?
KULLANIM ALANLARI NERELERDİR?

 

ANTETLİ KAĞIT (MEKTUP KAĞIDI) NEDİR?

Antetli kağıt, insanların tüm yazışmalarını yaptıkları ve tekliflerini ilettiklerini, firmaların görünüşünü müşterilerine karşı yükselten bir basılı materyaldir.
 

BİR ANTETLİ KAĞITTA NELER OLMALIDIR?

Antetli kağıt üzerinde, firmanın logo ve amblemiyle birlikte, adres, internet sayfası ve e-posta bilgileri yer alabilir. Tek renk basılabileceği gibi, 4 renk baskı ile farklı renklerle özel olarak seçecekleri Pantone rengi antetli kağıtları da kullanabilirler.
 

ANTETLİ KAĞIT ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Genel olarak 1. Hamur kağıt kullanılmaktadır. Antetli kağıt üretiminde 1. Hamur kağıtlar 80-120 gr arasında değişmektedir. Kullanmış olduğumuz yüksek kaliteli ve lazer yazıcı uyumlu kağıtlarla olumsuz durumlar ile karşılaşmazsınız.
 

ANTETLİ KAĞIT TASARIMI VE BASIMI NASIL OLUR?

Tasarım müşteri veya ajanstan hazır halde gelebileceği gibi, firmamızla paylaşacağınız şirket logonuz ve gerekli bilgiler ile grafik departmanımız tarafından antetli kağıt tasarımınız hazırlanır. Özel müşteriler için az sayıda gereksinim duyulan antetli kağıtların hazırlanması ve basımı, bünyemizde bulunan ofset baskı ve fotoğraf kalitesine sahip dijital baskı makinelerimizde hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirilir.

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.