YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
award1 pointerHoverItem award2 pointerHoverItem
3D Projeler
Mart 14

3D Projeler

3D Projeler

14 Mart - PRODÜKSİYON | 30 |
Burak Yılmaz
Burak Yılmaz | @administrator Yönetici

3D PROJELER

Hayata geçirilmeden önce sunulan mimari projeler, endüstriyel veya sanatsal tasarımlar gibi sunumları müşterilere başarılı bir şekilde aktarmak çok önemli bir konudur. Bu konuyu, market alışverişlerinizde her zaman karşılaştığınız bir örnekle açıklayabiliriz. Gündelik alışverişinizde bir ürün satın alacağınızda ilk dikkatinizi çekecek olan ambalajdır. Ambalajın taşıdığı renkler, kullanılan punto ya da taşıdığı tasarımsal özellikler ürünü tercih edip etmeyeceğinizde önemli bir rol oynar.

 

3d projeşer

 

3D proje sunumları da, müşterilerin o firmayı tercih etmesinde büyük bir etki sağlar. İnşaat projeleri gibi pek çok yapıdan oluşan bu tarz projeler içerisinde pek çok detayı barındırmasıyla ön plana çıkar. Detaylandırma, 3 boyutlu projelerin en önemli özelliklerinden birisidir.

Müşteriler, gerçekleştirilen sunumda, proje tamamlandığı zaman nasıl görüneceği  ve ne gibi özelliklere sahip olacağı gibi sorulara cevap bulur. Böylelikle müşterilerin kafasında proje ile ilgili soru işaretleri kalmayacak ve projeniz büyük ölçüde olumlu etkilenecektir. Yine bu konuda yardım almak üzere alan üzerinde uzman olan firmalara başvurmak beraberinde olumlu sonuçları beraberinde getirecektir.

 

3d modelleme

 

Günümüzde 3 boyutlu proje tasarımları, inşaat ve endüstriyel firmalar dışında sanatsal alanda hizmet veren ve mobilya sektöründe yer alan firmalar tarafından oldukça tercih edilen bir proje tekniğidir. Bu teknolojinin en büyük avantajı, müşteri teknik bilgiye sahip olmasa bile, tüm detaylarıyla projeyi aktarma imkanı sunmasıdır.

 

Geçmiş yıllardan günümüze kadar gelen süreçte tercih edilen 2 boyutlu projelere nazaran detay içermesi ve grafiksel olarak zengin olmasının yanında animasyon desteği de sağlayan bu teknoloji, sektörde zorunluluk halini almasına sebep olmuştur.

  • en iyi animasyon
  • animasyon yapma
  • en iyi animasyonlar
  • animasyon karakterleri
  • 3d çizim programı
  • animasyon fılm
  • video efekt programı

BLOG

Dijital Reklam Ajanslarının
İhtiyaçları Blogumuzda

Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.