YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
2019'un Rengi Belli Oldu!
Kültür - Şubat 26

2019'un Rengi Belli Oldu!

2019'un Rengi Belli Oldu!

26 Şubat - Kültür | 35 |

PANTONE 16-1546 Living Coral , 2019 yılının rengi olarak duyuruldu. hareketli ve sıcak tonlardaki PANTONE 16-1546 Living Coral  kodlu renk, pek çok güçlü anlamı bir arada barındırır.

Pantone, her yıl bir renk belirleyerek bunu duyurur ve renk tercihlerine ve ilgili firmalara yeni bir bakış açısı ve ürün renk tercih seçeneği sağlar.


Pantone 16-1546 Living Coral

 

İşte 2019 yılının rengi.

Yaşamı anlatan Mercan Renk Formülü

 

Pantone: PR ve Dizayn Ruhu

Bu rengin, gerçek anlamda heyecan verici olduğunu görüyoruz. Fakat tasarım dünyasından, bu renk duyurusunu PR alanında faydalı görenler de var. Yıllık renk duyurusunun ana fikri, Pantone'nun renk dünyasının ileri gelenlerinden olmasından kaynaklanıyor. 2018'in rengi olarak açıklanan Ultra Violet tonu olmuştu, sonuncusunda ana noktasında Green vardı. ”- Pantone'un Rose Quartz ve Serenity ilanı.

 

Pantone 16-1546 Living Coral

 

Kendisini renkler hakkında bir belirleyici olarak gören Pantone, yıllık araştırmalar yapan firmalara da bu konuda öncülük ediyor.

Tasarım konusunda çalışanlara göre renk tanımı, tek bir renk değil; pek çok rengin bir araya gelmesiyle oluşan bir kavramdır. Renk skalasını tanımak ve bu renklerden yola çıkarak farklı tonlar oluşturmak, tasarımcıların dünyasındaki vazgeçilmezlerden biridir.

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.