YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Özel Web Tasarım Nedir?
Tasarım - Mart 08

Özel Web Tasarım Nedir?

Özel Web Tasarım Nedir?

08 Mart - Tasarım | 40 |

Özel web tasarım nedir? Özel Web Tasarımın Avantajları Nelerdir? Hangi Durumlarda Özel Web Tasarıma İhtiyaç Duyulmaktadır? 

 

Özel web tasarım firma yada şahıs için özel olarak tasarlanan web tasarım hizmetidir. Çizim aşaması ve kodlama aşaması yapılarak tasarlanan bu çalışma sadece o firmaya ya da kişiye ait olacaktır. Bu web tasarım müşterinin onayı olmadan aynı şekilde başka bir firma için kullanılamaz anlamındadır. Marka bilinirliği oluşturmak için kesinlikle özel web tasarım yapmanızı tavsiye ediyoruz. hazır şablon yada diğer hazır web tasarımlar başka firmalarda da olacağı için etkili bir marka çalışması için yeterli olmayacaktır.

 

Web tasarım firmaya, markaya, ürüne ya da hizmete özel olarak şekillenmesi gereken bir proje olmalıdır. İnternet projelerinin her zaman özgün ve orijinal olması gerekir. Milyonlarca site arasında fark edilmek ve eşsiz olmak için özel web tasarım ile fikrinizi öne çıkarmaya ihtiyaç duyarsınız. Özgün olmayan bir tasarıma sahip olarak rakiplerinizden ayırt edilemediğiniz noktada sadece reklamla kullanıcı çeken bir platforma sahip olursunuz. Bu durum arama sonuçlarından ya da URL yazarak sitenize gelen kullanıcıların  yeterli sayıda olmaması anlamına gelir.

 

Özel web tasarımda daha çok emek ve zaman harcandığı için fiyatları pahalıdır. 3000 TL ve üzeri  fiyatlardan özel web tasarım hizmeti verilmektedir. 100 TL'ye 500 TL'ye web site yaptığını ve hatta özgün web tasarım yaptığını söyleyen kişilerde var. Web tasarımın açılış hızı, arama motoru optimizasyonları, mobil uyumluluk testleri, içerik oluşturma , blog alt yapısı hazırlama gibi tasarımdan hariç işlemler vardır. 2000 TL veya daha aşağı fiyatlarda bu işi yapan kişiler olabilir. O kişilerle ya da diğer ajanslarla çalışmadan önce mutlaka referanslarını inceleyin.  Web tasarımın altında ajansın yada şahsın imzası var mıdır ona bakın mutlaka.

 

Orijinal Olun

 

Firmanız için kurumsal web tasarım yaptırmak istiyorsunuz. adı üzerinde kurumsal web tasarım, kuruma ait web tasarım demektir.. Firma kurumsal bir firma ise özel web tasarım yaptırmasını kesinlikle tavsiye ederiz. Kurumsal firmaların geniş bayi ağı, yurt içi ve yurt dışı satış ağı geniş olduğu için özel web tasarım ile marka bilirliğini çok etkili bir şekilde arttırabilir.

İş fikriniz özgün olabilir ya da daha önce pek çok firma tarafından hayata geçirilmiş olabilir. Bir firmanın özgünlüğü iş fikrini nasıl sunduğu ile anlaşılır. Dünya üzerinde yüzlerce otomobil üreticisi varken her otomobil firmasını ayırt edilir kılan özellikleri vardır. İnternet üzerinde ayırt edilebilir olmanın en iyi yollarından birisi de özgünlüğe sahip olmaktır. Firmaya özel bir tasarımın başka bir firmaya verilme şansı yoktur.

 

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.