YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
award1 pointerHoverItem award2 pointerHoverItem
3D Sunumlar
Mart 13

3D Sunumlar

3D Sunumlar

13 Mart - PRODÜKSİYON | 35 |
Burak Yılmaz
Burak Yılmaz | @administrator Yönetici

3D Sunumlar

 

İnşaat sektörü başta olmak üzere, mimari çalışmalarda ve endüstriyel tasarımlarda 3 boyutlu sunum teknolojisi kullanılmaya başlanmıştır. Ağırlıklı mobilya türü projeler gerçekleştirilir. 3D sunum imkanı, sektörel olarak kullanıcılara pek çok yarar sağlar. Alıcı ve satıcı açısından gerçeğe yakın görüntüleri sunar. Projelerin gerçekleştirilmeden önceki hallerinin gözükmesini sağlayarak kullanıcıların proje detaylarını görmesini sağlar.

 

ürün modelleme

 

3 boyutlu sunumlar, kullanıcıların beklentilerinin, tasarımcı açısından daha doğru algılanmasını sağlar. Bu sayede beklentilerin karşılanması açısından da kolaylık sunar. Tasarımcı ve kullanıcı, bu tasarımlarla anlaşmazlığın en aza indirilmesine yardımcı olur.

3 boyutlu tasarımlar, güncel teknolojiden de yararlanarak gerçeğe yakın çalışmaları sunmaktadır. Özellikle inşaat firmaları, endüstriyel tasarımlar hazırlayan firmalar ve mobilya sektörü, bu sunumlardan çokça faydalanmaktadır. 3 boyutlu hazırlanan projeler, bir projenin tamamlanmış halinin görülmesine imkan sağlar. Bu sayede proje ile ilgili detaylar da gözükmüş olur.

 

Ayrıca proje üzerinde yapılmak istenilen değişiklikler, bu programlar sayesinde ihtiyaçlar doğrultusunda değiştirilebilir. Bu sayede projenin gerçek halindeki değişiklikler de kolayca gözükmüş olacak. Bu kolaylık; inşaat sektörü ve mimari projelerde olıuşabilecek aksaklıkları da engellemiş olacaktır. Böylelikle alıcı ve projeyi hazırlayan ekip, projenin bitmiş halini görebilecektir. Projedeki avantajlar, dezavantajlar da detaylı olarak incelenebilecektir. 3 boyutlu sunum sayesinde pek çok sektör, kolayca tamamlama aşamasına gelebilmektedir.

 

ürün modelleme

 

3 boyutlu modelleme sayesinde hazırlanan pek çok proje başarıyla sonuçlanmıştır. Çünkü bu sunumlar, gerçeğe en yakın deneyimi kullanıcılara sunar. Proje öncesi projeyi tamamıyla görebilir ve çalışmalarını talepleri doğrultusunda değiştirebilirler. Tecrübeli bir ekip, size görmek istediğiniz projeyi 3 boyutlu sunarak zamanı daha etkili kullanmanıza yardımcı olur.

  • 3d sunum
  • 3d printer sunum
  • 3d sunum örnekleri
  • arcad 3d mimari sunum
  • powerpoint 3d sunum
  • 3d sunum hazırlama
  • 3d sunum programları
  • 3d sunum programı

BLOG

Dijital Reklam Ajanslarının
İhtiyaçları Blogumuzda

Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.