YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Bir Marka İçin Torba Zarf Tasarımı Neden Önemlidir?
Matbaa - Mart 02

Bir Marka İçin Torba Zarf Tasarımı Neden Önemlidir?

Bir Marka İçin Torba Zarf Tasarımı Neden Önemlidir?

02 Mart - Matbaa | 14 |

Kurumsal şirketlerin veya resmi kuruluşların evraklarının düzgün ve yıpranmadan taşınmasında, saklanmasında kullanılan torba zarf çeşitleri dayanıklı olmaları sebebi ile iyi birer koruyucu araçtır.

Torba zarflar firmalar için özgüdür ve profesyonelliği yansıtır. Aynı zamanda marka bilinirliğini arttırdığı için etkili bir reklam aracıdır. Dolayısıyla torba zarf her firma için önemlidir.
 

Her zarfın tasarımında olduğu gibi torba zarfların da tasarımı önemlidir ve firmaya özgü olmalıdır. Kaliteli ve kurum imajınızı tam yansıtacak tüm basılı materyallerinizde Medya Baba reklam ajansı olarak size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Torba Zarf Ebat ve Ölçüleri Nelerdir

Torba zarf veya diğer adı ile poşet zarf ölçüleri farklılık göstermektedir. Bu zarflar içerisinde, A3, A4 ve A5 ölçülerinde kâğıtları rahatlıkla sığdırabilecek ölçülerdedir. Ancak en fazla kullanılan ise A4 torba zarf ebadıdır.

Torba zarfların kağıt ağırlıkları 110 gr olabildiği gibi 100 gr ve 90 gr’lık seçeneklerde de yapılabilinir. Yaygın şekilde üretilen torba zarf ölçüleri 12cm x 25cm, 16cm x 23 cm, 17cm x 25cm, 21cm x 28cm, 24cm x 32 cm, 26 cm x 35 cm, 60 cm x 22,5cm, 33cm x 45 cm ve 40cm x 30cm şeklindedir.

Torba zarflarda taşıma özelliğini arttırmak için içerisinde hava yastığı veya hava kabarcığı konularak da tasarımı yapılır. 
 

Torba Zarf Baskı Fiyatları Nedir?

Kurumsal kimlikte yer alan torba zarf fiyatları ölçülerine, kâğıdının cinsine olduğu kadar üzerinde yer alacak baskıya göre değişiklik göstermektedir. 
 

Medya Baba olarak firmanızı dinliyor, firmanıza özel kurumsal kimlik kılavuzu oluşturuyor ve baskı kanadında çözüm ortağı oluyoruz.


Markanıza özel kurumsal kimlik tasarımı ve baskısı için

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.