YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
award1 pointerHoverItem award2 pointerHoverItem
Fuar Stand Modellemesi
Mart 15

Fuar Stand Modellemesi

Fuar Stand Modellemesi

15 Mart - PRODÜKSİYON | 17 |
Burak Yılmaz
Burak Yılmaz | @administrator Yönetici

Fuar Stand Modellemesi


Firmalar için fuarlar tanıtım açısından oldukça önemli bir konumdadır. Sektörel bazda firmaların gelişimlerini yansıtan, ürün sekmentlerini anlatan en iyi gösterme biçimidir. Bu durum elbette ki üretilen ürünler ve sunulan hizmetlerin detaylı anlatımı ve tanıtılması aracılığı ile olmaktadır. Fakat sadece ürün ve hizmet tanıtımların yapılması yeterli olmayacaktır. Etkili stand görselleri ve çalışmalarıyla bu anlatımlar güçlendirilmelidir.

Bu aşamaların gerçekleştirilmesi dahilin de potansiyel müşteriler üzerinde ve var olan hedef kitlenin dikkati daha kolay çekilir. Bu nedenlerden dolayı daha fazla kitleye seslenmek isteyen firmaların standalarına her anlamda özen göstermeleri gerekiyor.

Medya Baba olarak firmaların fuar standlarının düzenlenmesinden önce fuar stand modellemenizi yapmakta oluşacak görünümle ilgili detaylı bilgilendirmede bulunmaktadır. Bu yöntem ile firmaların fuar içi etkilikleri planlanmış ve etkili bir imaj doğrultusunda gerçekleştirilmiş olacaktır.

 

Fuar Stant Modellemesi

 


Fuar Standları Nasıl Tasarlanır?

Fuarlarda hedef kitlenin dikkat edeceği konulardan bir diğeri ise fuar standlarının görsel açıdan etkileyici gözükmesidir. Fuarlar, firmalar için kaçırılmaz bir fırsat olduğu için fuar içi standlarında hedef kitleyi etkilemek amacıyla bir o kadar rakip firmalardan farklı ve etkileyici gözükmesi gerekir.

Bu nedenle firmaların etkileyici bir tasarım çalışması gerekir. Bu tasarımlar 3D modelleme ile fuar stand modellemesi olarak ilk önce bilgisayar ortamında oluşturulmaktadır. Sanal ortamda oluşturulan bu tasarımlar sayesinde firmalar eksikliklerini olayca fark ederek değişiklik yapma şansına sahip olabileceklerdir. Etkileyici ve farklı bir tasarım ortaya çıkartırken firmaların bu tasarımlar için önceden hazırlık yapması sayesinde büyük avantaj kazanacaklardır.

 

 

Bu nedenlerden dolayı firmalar titiz bir çalışma neticesinde fuar standlarını ilk önce bilgisayar ortamında oluşturarak stand oluşturulmadan önce dikkatli incelemeler sonucu fuar standlarını ilk önce bilgisayar ortamında tasarlamaktadırlar. Tasarımlarda titiz incelemeler sonucunda bir değişikliğe başvurulacaksa çeşitli düzenlemeler ile projelendirme aşaması tamamlanmış olur.

Daha sonraki aşama olarak standlar imal edilerek oluşturulmuş olunur. Bu projelendirme aşamaları sonucunda firmalar rakiplerine fark atarak bir adım öne çıkmış olur. Vermiş oldukları hizmet ve ürün kalitelerini etkili bir şekilde müşterilerine aktarma fırsatı yakalamış olurlar.

  • fuar stant
  • fuar stant tasarım
  • fuar stant firmaları
  • stant fuar
  • fuar stant fiyatları
  • reyart fuar stant tasarım
  • istanbul fuar stant
  • fuar stant tasarımı

BLOG

Dijital Reklam Ajanslarının
İhtiyaçları Blogumuzda

Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.