YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
award1 pointerHoverItem award2 pointerHoverItem
INSTAGRAM YENİ UYGULAMA THEADS
Ağustos 29

INSTAGRAM YENİ UYGULAMA THEADS

INSTAGRAM YENİ UYGULAMA THEADS

29 Ağustos | 129 |
Ceren Terzi
Ceren Terzi | @cerenterzi Social Media Copywriter

Bir süre önce gelecek planlarını açıklayan Facebook, gizlilik ilkesine odaklanacağını duyurmuştu.Threads isminde yeni bir mesajlaşma uygulaması ile kullanıcıların arkadaşlarıyla anlık ve samimi paylaşımlar yapmasını sağlıyor. Instagram ile kullanılması beklenen Threads uygulaması, kullanıcıların arkadaşlarıyla otomatik olarak konum paylaşmasına izinverirken, hız ve pil ömrü gibi bilgilere de yer verecek. Ek olarak uygulama, Instagram'ın düzenleme araçları aracılığıyla metin, fotoğraf ve video mesajlaşma özelliklerini de bünyesinde bulunduracak.

Instagram'daki "yakın arkadaşlar" listenizle paylaşım yapabilmeniz için geliştirilen Threads, şu an yalnızca Facebook çalışanları arasında test ediliyor. Şimdilik test aşamasında olan Threads'in yakın arkadaşlara yönelerek Snapchat'in kullancı tabanında yakaladığı etkileşimi elde etmeye çalıştığını söyleyebiliriz. Çünkü bakıldığında bir Snapchat uygulama kullanıcısının uygulama içerisinde Instagram kullanıcısına göre daha çok vakit geçirdiği gözlemleniyor. Mesajlaşma özelliğine odaklanmış bir ürün olarak tasarlanan Threads, Instagram'da kullandığımız mesajlaşma özelliği ile benzerlik gösteriyor. Aynı zamanda arkadaşınızın yakın zamanda paylaştığı Hikayeler'e de Threads üzerinden erişmeniz mümkün olacak.

  • instagram
  • socialmedia
  • snapchat
  • app

BLOG

Dijital Reklam Ajanslarının
İhtiyaçları Blogumuzda

Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumlar
  • Yorum Bulunamadı.