YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Katalog nedir?
Matbaa - Mart 06

Katalog nedir?

Katalog nedir?

06 Mart - Matbaa | 15 |

Katalog nedir? Ne değildir?

Katalog tasarımı incelik isteyen bir süreçtir. Bu süreçte pek çok detaya yer vermeniz gerekir. Oldukça güçlü bir tanıtım aracı olan kataloğun incelikleri ve tasarımı üzerine pek çok aşama vardır.

Katalog Tasarımın İncelikleri

Katalog tasarımında iki etken vardır;

 1. Bir kataloğu tek bir ürün ya da hizmete yönelik hazırlayabilme lüksünüz vardır yani katalog tekilleştirilebilen, butik hale getirilebilen bir tanıtım ürünüdür. Sadece bir ürün ya da hizmeti yahut bir ürün ya da hizmet grubunu bir katalog çatısı altında tasarlayarak gerek baskılı halde gerekse sayfamızda ayrıca bahsettiğimiz e-katalog (dijital katalog) formunda sunabilme avantajınız mevcuttur.
   
 2. Kataloğunuzu spesifik tekilleştirilebilen forma sokabileceğiniz gibi tüm ürün ya/ya da hizmetlerinizi bir arada sunacağınız ve markanızı tam donanımlı tanıtan bir büyük tanıtım ürününe de çevirebilirsiniz.
   

Peki Neden Katalog Tasarımı?

Katalog tasarımınız birkaç sayfalık tanıtımının yanında birden fazla sayfayla da kataloğunuzu daha kapsamlı bie hale getirebilirsiniz. Afiş, ilan tasarımı,  broşür,  banner,  örümcek stand ya da diğer tanıtım ürünleri… Bu tanıtım ürünlerinin hiçbiri size katalog kadar özgür ayracalıklar sunamaz.

 

  BLOG

  Dijital Reklam Ajanslarının
  İhtiyaçları Blogumuzda

  Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.