YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Ahsap tabela
Açık Hava - Mart 04

Ahsap tabela

Ahsap tabela

04 Mart - Açık Hava | 18 |

Ahşap Tabela

Ahşap ,geçmişten günümüze her alanımızda değerlendirdiğimiz ve genel anlamda iç dekorasyon amaçlı kullandığımız bir ürün. Son birkaç yılıdır ahşapa artan ilgi ile kurumlar butiklerinde, otellerinde,mağzalarında, cafe ve barlarında seçmiş oldukları bir tabela çeşidi grubuna girmiştir.Ahşap tabelayı firmalar hem iç mekanlarında hem de dış mekanlarında kullanmaktadırlar.

 

Ahşap tabela birçok türden oluşmaktadır. Bunlardan birkaç tanesi Ahşap Lazer yakma, Ahşap cnc oyma , Ahşap üzeri fırça ile boyama  yazı tekniklerinin yanında Ahsap Tabela ’da bir çok materyaller (Pleksi  kesme harf, Ferforje,  Krom  kesme harf, Metal  harf vs .) kullanılmaktadır. Ahşap Tabelalar uygulanan teknikler sayesinde eskitme görünümünü rahtalıkla alabilmektedir. Ahşap Tabela’da en önemli unsurlardan bir tanesi de üzerindeki dayanıklı verniktir.Ahşap Tabelanızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

 

 

 

 

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.