YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Torba Zarf ve Poşet Zarf aynı mıdır?
Matbaa - Mart 02

Torba Zarf ve Poşet Zarf aynı mıdır?

Torba Zarf ve Poşet Zarf aynı mıdır?

02 Mart - Matbaa | 11 |

Basılı materyaller her marka için kurumsallığı yansıtır. Basılı materyaller kurumların profesyonel yapısını göstermenin yanı sıra reklam için de bir araçtır. Kurumların basılı materyalleri içerisinde en dikkat çeken öge zarflarıdır.

Günümüzde yazılı evrakları dijial ortamda barındırsak bile halen matbuu kurumsal antetli kağıt gibi birçok çeşitli evrak kurum içinde yer almaktadır. Bu evrakların saklanması, bir yere gönderilmesi için ise en büyük yardımcımız zarftır.

Birçok zarf çeşidi vardır ancak kurumlarda en fazla kullanılan torba zarf (poşet zarf) türüdür. Bu zarflar genellikle beyaz veya sarı renktedir, penceresizdir.

 

Torba Zarf Nerelerde Kullanılır?

 

Kurumsal kimlik içinde yer alan torba zarflarların üzerinde kurumun iletişim bilgilerine ve logosuna yer verilir. 

Torba zarf ölçüleri çeşit çeşittir. Gerek ofislerde gerek evlerde torba zarf kullanılır. Torba zarflarlar ofislerde evrak taşınması ve saklanmasının yanı sıra personel dosyası olarak ve arşivlerde saklama aracı olarak da kullanılır.

Torba zarflar resmi kurum ve kuruluşlarda sıklıkla kullanılır. Resmi yazışmaların vazgeçilmez saklama ve taşıma araçlarıdır.

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.