YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Pide Kutusu
Tasarım - Mart 07

Pide Kutusu

Pide Kutusu

07 Mart - Tasarım | 11 |

Pide Kutusu


Dışarıya servisi bulunan firmalar için ambalajlar büyük önem taşır. Gıda sektöründe ürün ambalajlarının doğru formlanması ve uygun baskı malzemesi ile hazırlanması önemlidir. Lahmacun, pizza, kebap gibi ürün satışı yapan firmalar, ürünlerin paketlenmesi için ambalaja ihtiyaç duyar.

Çözüm ortağı olan matbaalarımız, bu çalışmaların uygun kalıplarda ve ölçülerde olmasını sağlar. Sıkça kullanılan ölçü, 13 cmx43 cm olsa da firmalar, farklı boyut tercih edebilir. Biz de ihtiyacınız olan ürünlere uygun kalıplar ile ürün ambalajlarınızı, sizlere uygun tasarımları sunarak hazırlıyoruz.


Pide ambalajları genelde E dalga mukavva ile üretilir ancak tercihe göre bu çeşit, farklılık gösterebilir. C ve B dalga mukavvalar da tercih edilebilir. Pide ambalajları genellikle offset baskı, flexo ya da normal baskı ile hazırlanabilir. Kutuların maliyetleri; kutu adedine ve baskı türüne göre değişkenlik gösterebilir.

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.