YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
Behance Reward Behance Reward
Etiket Sticker Nedir?
Matbaa - Mart 02

Etiket Sticker Nedir?

Etiket Sticker Nedir?

02 Mart - Matbaa | 17 |

Etiket bir ürünün üretim tarihini, hangi firmaya ait olduğunu ek olarak firmanın iletişim bilgilerini içeren ya da yalnızca reklam amaçlı olarak kullanılan, yapışkanlı ya da baskılı meteryallerdir. Birçok çeşidi olan etiketler kendi içinde kapatıcı, barkodlu, fiyat etiketi, şeffaf ve içten yapışmalı olarak gruplandırılabilir.

Etiket Sticker Basımı (Özellikleri)

Etiketlerin çoğu reklam amaçlı yapılmaktadır ve genellikle bu amaçla üretilen etiketlerde firmanın iletişim bilgisi ve ürünün üretilme tarihi gibi bilgileri yer almaktadır. Reklam amaçlı yapılan bu yapıştırma etiketler aracılığıyla firmanızın tanıtımını yapabilir, güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Etiketler bir diğer adıyla Stickerler barkodlu, kapatıcı, şeffaf, fiyat etiketi ve içten yapışmalı olmak üzere birçok çeşitten oluşmaktadır. Çeşitlerine göre değişiklik gösteren etiketler verilmek istenen bilgiye ve basımına göre seçilerek tercihinize göre yapılmaktadır.

    BLOG

    Dijital Reklam Ajanslarının
    İhtiyaçları Blogumuzda

    Logo tasarımından, reklam filmlerine kadar tüm konuları ele aldığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz. Sizde dijital reklam ajansları için önemli bilgiler öğrenebilirsiniz.