innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
award1 pointerHoverItem award2 pointerHoverItem
Medya Baba
Medya Baba

Proje Kapsamı

Ürün gamı ön plana çıkacak şekilde bir tasarım tercih edilmiştir. Sitenin kullanım kolaylığı ve aranan içeriğin kolay bulunabilmesi sağlanmıştır. Modern konsept doğrultusunda, erişim için başlıklar, markanın kurumsal çizgisi ve kullanıcıların yoğun sorduğu sorular doğrultusunda hazırlanmıştır.

SİTEYE GİT

Görünüm

Kıyı Cafe Restaurant web sayfası, ürün gamını ön plana çıkaracak şekilde görselliğin ön planda olacağı şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıların aradıkları konuyla ilgili detaylı bilgi bulabilecekleri; bilgi alanlarına kolay ulaşım sağlayacakları şekilde tasarlanmıştır. Kullanılan renk tonları, font aileleri, markanın dijitaldeki yüzüne uygun olarak tercih edilmiştir. Menü bilgisini detaylı bir şekilde görebildiğimiz site tasarımında mekanın görsellerine ağırlıklı olarak yer verilmiştir.

Renk Paleti

RGB

133, 167, 100

RGB

255, 255, 255

RGB

51, 51, 51

Mobil Görünüm

Responsive web tasarımı tekniği ile mobil veya tablet uyumlu arayüzlere sahip web siteleri ile en iyi görüntü ve kullanıcı deneyimini sağlanmıştır. Sitenin mobil uyumlu olması sayesinde, ziyaretçiler hareket halindeyken bile mobil cihazlarıyla sitedeki içerikleri etkin ve doyurucu bir biçimde kullanabilmektedir.

Diğer projelerini incelediniz mi ?