YÜKLENİYOR
innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
award1 pointerHoverItem award2 pointerHoverItem

YETENEKLERİMİZ / SKILLS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ab aliquam ducimus esse eveniet facere inventore minima modi mollitia porro quasi ratione, repudiandae voluptatem. Cupiditate earum esse, molestiae optio quidem tempora. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Amet laboriosam odit praesentium repellendus saepe sapiente sunt? Beatae dicta, doloremque, eos et excepturi expedita, itaque laborum nisi nulla pariatur quidem ratione!

GRAFİK TASARIM

Her markanın bir kimliği çizgisi vardır. Dijitalde, indoorda, outdoorda ve tüm basılı mecralarında aynı yüzle kullanıcıların karşılandığı bir iletişimdir. Bu iletişim dili, sektöre göre ve markanın hedef kitlesine göre değişiklik göstermektedir. Markanın kimliğine uygun olan tasarımları, güncel yapılar ile harmanlayarak markalarda canlandırıyoruz.

Tasarım
Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik

YAZILIM GELİŞTİRME
UI/UX TASARIM

Markanızın ve sizin dijital ortamlarda ihtiyaçlarının tanımlanması ve planlanması, çözümlenmesi ve tasarlanması, kurulması ve desteklenme süreçlerinde son teknolojiyi takip ederek en doğru projeleri sizin için yazıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Markalar kendilerini görüntüleriyle ifade eder. Markalar logoları ve renkleri sayesinde ayırt edilir olurlar. Teknik olarak marka kimliği, bir markanın amblemi, logosu, yazı karakterleri ve renklerinden oluşan görsel unsurlarının bütününe verilen isimdir. Bu kimlik, markanın (kurumun) antetli kağıtlarına, ofislerine, mağazalarına, ambalajlarına, broşürlerine, şirket araçlarına, web sitelerine uygulanır; marka kimliği hayata geçer.

Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik

3D MODELLEME

Bazı markaların ürünlerini katalog, animasyon ve post prodüksiyon aşamasında bilgisayar ortamında grafiksel araçlar kullanarak 3 boyutlu şekilde tüketiciye sunulmaktadır.

Post Prodüksiyon

POST PRODÜKSİYON
HAVADAN GÖRÜNTÜLEME

Yapım sonrası, sinema, televizyon ve video alanlarında yapım süreci ile yapıtın kullanıma sunulması arasında yer alan dönemdir. Kurgu, seslendirme, birleştirme, yazılama, basım, çoğaltım gibi alanlar yer alır. markaların sosyal medyada kendilerini doğru hedef kitleye doğru post prodüksiyon süreci ile tamamlanan video çalışmalarıyla ifade etmeleri sağlanmaktadır.

Post Prodüksiyon

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medyanın gücü her geçen gün biraz daha artıyor. Markalar satışlarını arttırmak, marka bilinirliğini arttırmak ve imajına olumlu katkı sağlamak için sosyal medya kanallarını kullanmaktadır. Günümüzde markalar, var olan ve potansiyel hedef kitlesine çok düşük maliyetlerle ulaşmakta ve etkileşim kurmaktadır.

  • SOSYALMEDYA YÖNETİMİ

  • STRATEJİKPLANLAMA

  • REKLAMKAMPANYALARI

STRATEJİK PLANLAMA

"Her marka başarıya stratejik planlama ile ulaşır." Markanın yol haritasının doğru çizilmesi için stratejik planlamaya ihtiyacı vardır. Bu planlama kapsamında markanın öncelikleri yazılır, ortak hedefe yönelik çalışmalar sıralanır ve kaynaklar belirlenir.

REKLAM KAMPANYALARI

Sosyal medya mecralarında markanızı öne çıkarmak için yarattığınız tüm içerikleri takipçilerinizin tamamına ve daha geniş kitlelere duyurmanız gerekir. Bunun için bizler, doğru hedef kitle, doğru bütçe ve doğru mecra seçimini planlayarak en doğru ve sağlıklı reklam kampanya sürecinizi yönetiyoruz.