innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
award1 pointerHoverItem award2 pointerHoverItem

YETENEKLERİMİZ / SKILLS

Medya Baba Reklam Ajansı olarak birçok yetenekli insan bir arada çalışmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Sosyal Medya, Grafik Tasarım, Yazılım ve Prodüksiyon alanlarında başarıyı yakalamış, yaratıcı ve üretici ekimiz ile reklamcılığa katkılarımızın haklı gururunu yaşıyoruz. Siz değerli markalarımıza kaliteli işler sunarak ve ileriye taşıma arzusu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

GRAFİK TASARIM

Her markanın içinde bulunduğu sektörde bir duruşu vardır. Dijital, indoor, outdoor ve tüm basılı mecralarda tutarlı bir görünüm sergilemelidir. Aynı zamanda bir kurumsal iletişim diline sahip olması gereken marka, sektöre ve hedef kitlesine göre farklı duruşlar gösterebilir. Markanın kimliğine uygun olan tasarımlar, güncel yapılar ile harmanlanarak markalara değer katıyoruz.

Tasarım
Kurumsal Kimlik

KURUMSAL KİMLİK

Markaların kurumsal kimlikleri mevcut sektör ve pazarda tanınması için önemli bir noktadır. Logoları ve renkleri markanın duruşuyla alakalı ilk izlenimde göze çarpacaktır. Bu sebepten dolayı markalar için kurumsal kimlik tasarımlarında, marka ile bütünleşecek renk ve font seçilerek hazırlanan, logo ile tamamlanarak marka hakkında bilgilerin yer aldığı kurumsal kimlik çalışması ile markanıza değer katıyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME
UI/UX TASARIM

Markalarımıza dijital ortamda tanıtımlarının doğru şekilde yapılabilmesi v ihtiyaçlarının belirlenmesi için çalışıyoruz. Planlama, çözümleme, tasarlama, kurulum ve desteklenme süreçlerinize yakından destek olup, teknolojik gelişmelerle entegre şekilde en kaliteli projeleri sizler için hazırlıyoruz.

Yazılım Geliştirme
3D Modelleme

3D MODELLEME

Markalarımız için ürün ve hizmetlerinin sanal ortamda 3 boyutlu çizimleri ile hedef kitlelerinin kolaylıkla incelemesine yardımcı oluyoruz.

POST PRODÜKSİYON
HAVADAN GÖRÜNTÜLEME

Prodüksiyon ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile marka tanıtımları, ürün çekimleri gibi işlerinizde özenle çalışıyoruz. Kurgu, seslendirme, birleştirme, yazılama, basım, çoğaltım işlerinde de markalarımızın yanındayız.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Dijital ortamların hızla yaygınlaştığı günümüz pazar alanı ve sektörel tanıtım işleri sosyal medya hesaplarında ağırlık göstermektedir. Bizlerde hedef kitlenizi analiz edip sizlerden aldığımız briefler doğrultusunda oluşturduğumuz sosyal medya hesaplarınızı aktif bir şekilde yöneterek akışta markanızı ön sıralara taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

STRATEJİK PLANLAMA

Markanızın yol haritasını çizerek değer katmak için Medya Baba olarak sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Stratejik Planlama
Reklam Kampanyaları

REKLAM KAMPANYALARI

Bütün Sosyal Medya mecralarını doğru şekilde kullanarak, hedef kitlenizi ve potansiyel hedef kitlenizi belirleyerek uygun reklam kampanyaları ile markanızın hafızalarda yer etmesini sağlıyoruz.