innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
award1 pointerHoverItem award2 pointerHoverItem

Web Siteniz
Firmanızın Görünen Yüzüdür

Hedef kitle markanıza yönelip keşfetmek istediğinde ilk bakacağı yer genellikle web siteniz olmaktadır. Bu sebepten markanızın web sitesinde marka amaçları, içerikleri, referansları ve daha önce yapılan işleri görmek isteyecektir. Tüm bunlardan yola çıkarak hazırlanacak site tasarımı bilgiye kolay ulaşma imkanı sağlıyorsa ve görsel açıdan ilgi çekici bir dizayna sahip ise hedef kitle tarafında gönülleri fethetmeniz kaçınılmazdır.

Bizler de tam bu noktada imdadınıza yetiştik. Profesyonel yazılım ekibimiz ile tasarımlarımızda marka detayları ve derin bir görsel algı çerçevesiyle sizlere ve müşterilerinize kaliteli bir web sörf hizmeti sunmak için buradayız.

Yazılım Geliştirme & UI/UX Tasarım

Dijital mecraların önemi her geçen gün artmaya devam ediyor. Sizler de yerinizi alın daha fazla kitleye ulaşma imkanını yakalayın!

Düşük Maliyetlerle Web Tasarım Fırsatı

Markanızın geleceği için doğru yerdesiniz! Medya Baba ile kaliteli ve alışılmışın dışında bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Seo Uyumlu Özel Web Sitesi

Arama motorlarıyla entegrasyonu sağlanmış siteleriniz belirtilen arama etiketleri ile kullanıma hazır olarak sizlere teslim edilir sizler de bunun keyfini çıkartırsınız.

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

Hazır olan sitenizin planlamalarını panelinize yükleyerek belirtilen zamanda paylaşıma alınmasını kolaylaştırır ve işlerinizi hızlandırmış olursunuz.

Web Tasarım Hizmetleri

Web çalışmalarında, firmanın yapısını ve potansiyel hedef kitlesini iyi kavramak gerekir. Web siteleri hedef kitlenin istediği bilgileri içermeli ve kullanımı kolay olmalıdır. Biz de markaların dijital babası olarak, markaların web sitesi tasarım ve yazılım çalışmalarını markaların analizlerini gerçekleştirerek hazırlıyoruz. Uzun süreli ve amaca uygun yürüttüğümüz çalışmalar ile markaların dijital görünümlerini çekici hale getirerek kullanıcılara keyifli bir web sörf hizmeti sunuyoruz.
Yazılım Geliştirme & UI/UX Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal renklerinize ve kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmış profesyonel web sitelerdir. Genellikle az sayfalardan oluşur firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

Yazılım Geliştirme & UI/UX Tasarım

Özel Tasarım Web Sitesi

Aklınıza gelen bir projeyi kalem kağıt ile çizip bize verdiğinizde sizin için Bootsrap, AI, CSS, HTML5, PHP, JQuery teknolojilerini kullanarak kolayca web sitenizi oluşturalım.

Yazılım Geliştirme & UI/UX Tasarım

Web Site Güncelleme

Eksik bilgiler olan, sürekli güncelleme gerektiren web siteleri için yıllık güncelleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yazılım Geliştirme & UI/UX Tasarım

Mobil (Responsive) Web Tasarım

Bir web sitesine bilgisayar, mobil ve tablet cihazlardan girildiği zaman, içerisinde bulunan yazı, resim, menü ve diğer sekmelerin boyutları otomatik olarak ayarlanır. Bu şekilde kolay kullanılabilir ve istediğiniz bilgiye hızlıca ulaşabilirsiniz.

Nasıl Yapıyoruz ?

Neler Yapıyoruz ?

Web siteniz için özenle çalışıyoruz.

Sektörünüze uygun hizmet ve çözümler sunuyoruz.

Taleplerinize hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz.

En yaratıcı ve ilgi çekici web sitelerini geliştiriyoruz.

Alanında uzman web geliştirme ekibimiz ile sizlere destek olmak için buradayız.

Mobil cihazlara uyum sağlayan responsive siteler kuruyoruz.

Talebiniz en iyi duruma gelene kadar çalışıyoruz ve profesyonel şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Bütün cihazlarda kullanıma uygun tasarımlar yapıyoruz.

Kullanıma uygun ve kolay anlaşılabilir işlerle hedef kitlenize markanızla alakalı bilgileri sunuyoruz.

Yazılım Geliştirme & UI/UX Tasarım

UI/UX Design, Müşteri
Deneyimi Tasarımı Nedir ?

UI tanım olarak User Interface, UX ile User Experience kavramlarını ifade eder. Birbirlerinden farklı ancak bağımsız değillerdir. UI tasarımcılar için soyut bir yol göstericidir. Günümüzde kullanıcı deneyiminin önem kazanması ile birlikte, bu alanda da gelişmeler hızla ilerlemiştir. 

UI (Kullanıcı Arayüzü) Nedir?

Bu kavram, kullanıcıların önüne çıkan ürün ya da hizmetin görselliği ile ilgili olan bölümüdür. Kentsel olarak yerleşimler, matematiksel oranlar, konumlandırma çalışmaları UI çalışmaları içine dahildir. 


Site içi yerleşim çalışmaları, kullanılan boşluklar, tasarım materyallerinin yerleşim durumları gibi çalışmalar, kullanıcının doğru bir tasarım sağlayacaktır. Görsel açıdan kullanıcıları orantılı tasarımlar ile karşılamak, sitenin profesyonelliğini göstermektedir.

Sitenin görsel bir bütünlük içinde olması, orjinal bir tasarıma sahip olması, markanın kurumsal renkleri ile uyumlu tonlarda kullanılması, markanın imajını olumlu etkileyecektir. Bu sayede firmalar, rakipleri ile aralarındaki mesafeyi açacaktır.

UX (Kullanıcı
Deneyimi) Nedir ?

Kullanıcı deneyimini anlatan bu başlık, sitelerin işlevselliğine yoğunlaşmaktadır. Bir ürün ya da hizmeti anlatan web siteleri, profesyonel olan tasarımları ile bütünleşerek işlevsel bir yapıya bürünmelidir. Ux tasarımları, kullanıcı odaklı çalışmalar yaparak kullanım kolaylığı sağlayan çalışmalardır. Bu nedenle Uı çalışmaları ile bütünleşmek durumundadır.

Tasarımda, materyallerin matematiksel hesaplamalara uygun yerleştirilmiş olmalıdır. Bunlar ancak bir bütün olduğunda tasarımda profesyonelliğe ulaşılabilir. Göze hoş gelen ve ilk bakışta anlaşılan çalışmalar firmanın kurumsal yapısı ile uygun olarak hazırlanmalıdır.

Biçim, işlevi izler

UX çalışmaları, UI çalışmalarına göre daha detaylıdır. İçinde birden çok işlevi içerir. İçerik çalışması, tasarım unsurları, uygun fon kullanımları, talebe uygun bir alt yapı ve kullanıcı testleri bunlardan birkaç tanesidir. Bunların haricinde UX çalışmaları için psikoloji, sosyoloji ve antropoloji alanında bilgili olmak, uygun çalışmaların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bu çalışmaların tümü, UX alanını oluşturan parçalardır.

UX ve UI çalışmalarında profesyonel ekip çalışması ve koordinasyon önemlidir.

Ekip çalışması bu noktada önemlidir. Bu nedenle sağlıklı ve entegre çalışmalar çıkması için, çalışmaları hazırlayan ekibin birbirleri ile koordine çalışmaları önemli bir noktadır. Tüm evrelerde iletişimde kalarak markanın kurumsal kimliği ile doğru orantılı çalışmalar hazırlanmalıdır. 

UI UX Design aslında bir ekip çalışmasıdır ve iyi bir koordinasyonla birbirini iyi tanıyan kişiler ister.

Ekibin birbirini iyi tanıması çok önemlidir. İletişim seviyesi yüksek bir UI UX Design ekibinden çıkacak bir çalışma ile iletişim seviyesi düşük bir ekibin elinden çıkacak olan çalışma arasında çok büyük farklar olacaktır. Bu ekiplerin oluşturulma süreci uzun vadeli ve markaların çok çok zorunda kalınmadığı taktirde bu ekipleri dağıtmadığı gözlemlenmiştir. Özellikle büyük markalar bu konuya çok hassas yaklaşmaktadır ve günümüzde rekabet artmıştır. Bu ekip arasındaki en küçük bir iletişimsizlik şirketin 1 senesini çöpe atması anlamına gelebilmektedir.

Yazılım Geliştirme & UI/UX Tasarım

Yazılım Geliştirme & UI/UX Tasarım İhtiyacınız mı var ?

Bize telefon numaranızı iletmeniz yeterli.

Form Gönderildi!