innovative
works from
digital father
You must feel while designing.
It doesn't matter that the client didn't like your work.
The important thing is you give a work to your client that you are proud of.
Grow a respect to what you are doing!
award1 pointerHoverItem award2 pointerHoverItem
Medya Baba
Medya Baba

Proje Kapsamı

Marka adına tüm bilgiler web sitesinde kullanıcılara sunulmuştur. Sitede hem frachise kitlesi için hem de son tüketici için hızlı ve kolay ulaşabileceği bir yapı amaçlanmıştır. Franchise kitlesi de son tüketici de detaylı bilgi almak için form iletmekte, form aracılığıyla kullanıcılara marka yetkilisi tarafından dönüş yapılmaktadır.

SİTEYE GİT

Görünüm

Site arayüzünde üst kısımda kurumsal, konsept, ürünler, şubeler ve franchising, galeri menü katerogilerine yer verilmiştir. Arka planla marka kurumsal materyalleri ile de bütünleşecek yapıda bir fotoğraf kullanılmıştır. "Size en yakın şubemiz" yapısı ile kullanıcılara il ve ilçe seçimi sunulmuştur. Kullanıcı buradan bulunduğu lokasyona en yakın şubeyi kolaylıkla öğrenebilmektedir. Ek oarak bilgi almak isteyen kullanıcılar için ise bir iletişim formu eklenmiştir.

Renk Paleti

RGB

48, 48, 48

RGB

210, 187, 125

RGB

188, 59, 67

Mobil Görünüm

Responsive web tasarımı tekniği ile mobil veya tablet uyumlu arayüzlere sahip web siteleri ile en iyi görüntü ve kullanıcı deneyimini sağlanmıştır. Sitenin mobil uyumlu olması sayesinde, ziyaretçiler hareket halindeyken bile mobil cihazlarıyla sitedeki içerikleri etkin ve doyurucu bir biçimde kullanabilmektedir.

Diğer projelerini incelediniz mi ?